Vytvoř si svůj originální POTISK!

Jak si vytvořit svůj vlastní potisk triček

Jak si vytvořit svůj vlastní potisk triček

Podrobný video návod, jak si navrhnout potisk

Náš potisk je vysoce kvalitní a odolný, což znamená, že vydrží praní a je příjemný na dotek. Bez ohledu na to, zda tiskneme na bavlnu, polyester, nylon, kůži, koženku nebo jiné textilní materiály, vždy můžete očekávat vynikající kvalitu. Náš potisk je navíc odolný i vůči sušičce, což je jedinečné a díky tomu můžete mít jistotu, že Vaše tričko nebo jiný textil bude vypadat skvěle po dlouhou dobu.

Díky naší nové a unikátní technologii jsou barvy velmi ostré a zářivé, což znamená, že potisk bude vynikající a výrazný. Navíc, zvládáme tisk i extrémně malých písmen a detailů, pokud jsou k dispozici kvalitní podklady. To znamená, že máme schopnost tisknout i velmi složité a detailní motivy.

Potisk je příjemný, ostrý, výrazný, pevný a odolný. Žádná hrubá záplata, všechno bude vypadat profesionálně. Navíc, potisk již od 1 kusu textilu, takže můžete tisknout i jednotlivé kusy pro Vás nebo pro vaše blízké, aniž byste museli tisknout velké množství.

V každém případě, naše společnost nabízí vynikající kvalitu potisku na různé textilní materiály a jsme schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Neustále se snažíme rozvíjet naše technologie a postupy, abychom mohli nabízet stále lepší služby.

V čem je tedy náš potisk jiný?

1. Díky nové a naprosto unikátní technologii jsou barvy velmi ostré a zářivé
2. Zvládneme vytisknout i extrémně malá písmenka a detaily. Vždy však záleží na kvalitě Vámi dodaných podkladů k potisku.
3. Potisk je příjemný, ostrý, výrazný, pevný a odolný. Žádná hrubá záplata.
4. Náš potisk vydrží i SUŠIČKU! Ověřeno :D.
5. Potisk již od 1 ks textilu.

Malá ukázka z návrháře

10% Sleva

speciálně pro tebe 🎁

ZÍSKEJ SLEVU 10 % NA SVOU OBJEDNÁVKU! NEPROPÁSNI TO!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.