Vytvoř si svůj originální POTISK!

Potisk triček

Potisk triček na míru

 

Potisk triček je jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak si lidé nechávají na tričkách vytisknout své oblíbené motivy nebo nápisy. Pro kvalitní potisk, který by vydržel co nejdéle, je důležité vybrat správnou technologii. Naše společnost se specializuje na potisk triček pomocí moderní technologie DTF – Direct To Film. POZOR! Nepoužíváme konvenční levné tiskárny, ale naše tiskárna byla speciálně vyrobena a postavena na míru našim potřebám, proto kvalitu našeho potisku nenajdete nikde jinde.

Jak tiskneme?

Jakou technologii k potisku používáme?

 

DTF – Direct To Film je inovativní technologie, která umožňuje potisk triček s vysokou kvalitou a životností. Tato metoda zajišťuje, že potisk neztrácí svou barvu ani po mnoha praních. Díky tomu si budete moci užívat své oblíbené tričko mnohem déle.

Naše technologie tisku poskytuje odolný a pevný potisk, který je výrazný a příjemný na dotek. Bez ohledu na to, zda tiskneme na bavlnu, polyester, nylon, kůži, koženku nebo jiné textilní materiály, vždy můžete očekávat kvalitní a odolný potisk.

Budete překvapeni ostrostí barev, protože naše tiskárna používá novou technologii CMYK+W+W, což nám umožňuje přiblížit se barvám, které vidíte na monitoru. Navíc nejsme limitováni ani velikostí písmen, takže jsme schopni tisknout i extrémně malé texty s vysokou ostrostí.

 

Jak si u nás můžete navrhnout svůj vlastní potisk triček?

 

Nabízíme možnost tisku i jednoho kusu textilu. Stačí nám poslat váš návrh nebo si jej vytvořit v našem návrháři. Pokud potřebujete pomoc s návrhem, rádi vám pomůžeme. A pokud hledáte originální tričko, ale nemáte ještě konkrétní představu o potisku, prohlédněte si naše návrhy a vyberte si tam. A navíc, náš potisk vydrží i sušičku. Tak neváhejte a začněte tvořit v našem návrháři.

Náš online návrhář je jednoduchý a intuitivní nástroj, který umožňuje každému snadno navrhnout své vlastní tričko. Je to ideální řešení pro firemní akce, týmové dresy nebo jedinečný dárek pro přátele a rodinu. Návrhář je snadno použitelný a nevyžaduje žádné speciální znalosti. Zvládne to opravdu každý.

Jak testujeme potisk?

 

Naším cílem je neustále se zlepšovat a poskytovat jedinečný potisk triček s vysokou kvalitou, ostrostí a životností. Prohlédněte si video s naším testováním, kde uvidíte 4 stejné vzory, ale ve skutečnosti zde existují rozdíly, které jsou součástí našeho know-how. Porovnáváme nové trendy a metody potisku a trička podrobujeme důkladnému praní a sušení, abychom si byli jisti kvalitou našeho potisku. Díky tomu jsme za loňský rok neměli ani jednu reklamaci a naši zákazníci jsou spokojeni.

Naše testy jsou vždy důkladné!

Naší prioritou je spokojenost našich zákazníků.
Za loňský rok jsme neobdrželi žádnou reklamaci, což svědčí o tom, že naši zákazníci byli s našimi službami spokojeni.


Nasloucháme jejich požadavkům a snažíme se je co nejlépe uspokojit. Pokud hledáte kvalitní potisk triček, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme s návrhem a realizací vašeho projektu.

10% Sleva

speciálně pro tebe 🎁

ZÍSKEJ SLEVU 10 % NA SVOU OBJEDNÁVKU! NEPROPÁSNI TO!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.