Vytvoř si svůj originální POTISK!

Jak si vybrat, kterou látku nosit v létě a kterou v zimě

Jak si vybrat, kterou látku nosit v létě a kterou v zimě

Jak si vybrat, kterou látku nosit v létě a kterou v zimě

Otázka, co na sebe, je častá, když lidé přemýšlí o létě a zimě. V tomto článku jsme zdůraznili šest důležitých faktorů, které můžete použít k určení látky, která by pro vás byla ideální v případě změny počasí.

Nejlepší látky na léto

Existuje celá řada látek, které lze nosit v létě, podle toho, co hledáte. Dobrou volbou pro letní oblečení je bavlna. Je prodyšná a lze ji obléci nahoru nebo dolů. Uvědomte si však, že bavlna se může velmi zahřát a vy se budete potit, pokud není správně větraná.

Pro chladnější počasí je dobrou volbou vlna. Vlna je přírodní a ochrání vás před chladným počasím. V létě vás také ochladí. Vlnu lze navíc prát v pračce, což usnadňuje udržování vašeho oblečení v čistotě.

Hedvábí je také skvělá volba na léto. Hedvábí je lehké, ale udrží vás v teple v chladnějším počasí. Tento matreiál také špatně absorbuje vlhkost, takže se létě budete cítit velice pohodlně a nebudete se tolik potit.

Bez ohledu na to, jakou látku si vyberete pro svůj letní šatník, dbejte na to, abyste si vybrali látku, která je prodyšná a odvádí vlhkost.

Nejlepší látky na zimu

Pokud jde o látku na léto, je třeba mít na paměti několik věcí. Nejlepší látky na léto jsou ty, které dobře dýchají a jsou lehké.

V zimě jsou k zachycení tepla nutné těžší látky – vyšší gramáž. Látky vyrobené z tepelných materiálů, jako je vlna, vlas a kašmír, jsou skvělé pro chladné zimní počasí. Tyto látky vám pomohou zůstat v teple a teple po celý den!

Při výběru látky se určitě zamyslete nad tím, v jakém klimatu žijete. Pokud například žijete ve vlhkém podnebí, vyberte si látku, která bude odolná vůči hromadění vlhkosti. Pokud žijete v suchém klimatu, vyberte látku, která je voděodolná, abyste se nemuseli bát, že během nošení oblečení zmoknete.

Tipy, jak se obléknout do letního nebo zimního outfitu

Pokud se chcete v létě nebo v zimě správně oblékat, existuje pár tipů, které byste měli znát. Zde je několik tipů na oblékání v létě:

V létě je důležité držet se lehkých látkových materiálů. To vám pomůže zůstat v pohodě a zabránit přehřátí. Bez problémů můžete nosit tenké látky jako tuniky nebo tílka.

Dalším tipem pro oblékání v létě je vyvarovat se nošení příliš mnoha vrstev. Díky tomu se budete cítit nejen pohodlněji, ale také budete mít chladnější pocit. Můžete také zvolit volné oblečení, jako jsou bombery nebo lehké bundy.

Při výběru oblečení v zimě nezapomeňte, že budete potřebovat těžší látky. Měli byste si také vybrat oblečení, které vás zahřeje a ochrání před chladným počasím. Dobrou variantou jsou například těžké kabáty nebo svetry. Pokud je to možné, snažte se oblečení vrstvit tak, abyste zůstali v teple po celý den.

Můžete si též prohlédnout náš přehled textilních materiálů.

10% Sleva

speciálně pro tebe 🎁

ZÍSKEJ SLEVU 10 % NA SVOU OBJEDNÁVKU! NEPROPÁSNI TO!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Přihlaš se k odběru našeho newsletteru

10% Sleva

speciálně pro tebe 🎁

ZÍSKEJ SLEVU 10 % NA SVOU OBJEDNÁVKU! NEPROPÁSNI TO!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Nejprodávanější