Vytvoř si svůj originální POTISK!

Proč my? Náš příběh a jak to začalo.

Proč my? Náš příběh a jak to začalo.

Proč my? Náš příběh a jak to začalo.

Proč my?

Protože od nás nedostanete jenom triko!

My jsme tady totiž opravdu pro Vás. To znamená, chcete něco neobvyklého? Domluvíme se. Chcete kolekci a jste zklamaní, že jí jinde nemůžete sestavit? Tak u nás jí najdete! Když budete potřebovat ještě nějaký textil navíc, zavolejte nám a my uděláme vše proto, abychom vám vyhověli. Zajistíme doplnění sortimentu, ale i speciální materiály potisku, které zatím nemáme v nabídce (např. fosforeskující potisk apod.). Nebo si ulehčete práci a klidně nám napište: chci kolekci pro (obor), např. charter – trika, mikiny, softshellové bundy apod. a my to za vás dáme dohromady.

My nabízíme komplexní služby a individuální přístup!

A víte proč? Protože nás k tomuhle oboru přivedla právě špatná zkušenost. U několika firem, jsme chtěli vytvořit kolekci pro naší novou značku. Narazili jsme hned v začátku, kdy jsme nedokázali vlastně ani stvořit kolekci, protože pro muže bylo jedno triko určitého typu a pro ženy zase jiné. Toto se opakovalo nejenom u triček, ale třeba také u mikin, tedy dámy se zipem, páni jen přes hlavu. Ale to se dá zvládnout, a tak jsme si ten textil tak nějak poskládali.

No ale co byl další problém, byl potisk. Nejdříve barva! Netušili jsme, že oranžová prostě nemusí být oranžová, ale podle některých firem, je to i taková velmi nevábně hnědá. Bylo nám několikrát řečeno, že barvy, které vidíme na monitoru (RGB) nelze vytisknout, protože tiskárny používají CMYK. Naše tiskárna však disponuje novou technologií CMYK+W a umí to. Další problém byl s potiskem malých písmen – no prostě se to opravdu špatně četlo. V této době jsme nevěděli, že to jde jinak, takže jsme se spokojili se strohým zdůvodněním, že to nejde. Ale co nás zaráželo byla ta neochota firem. Tak jsme si řekli, že to vše vydržíme a třeba se dočkáme i výsledku.

Nevěřili byste, co se nám stalo.

Protože jsme tuto situaci řešili v zimním období, chtěli jsme si nechat vyrobit několik softshellových bund. Narazili jsme však na problém, že nám je nikdo nedokázal vyrobit podle našich představ. Problém byl vytisknout bílou barvu – z bílé byla šedivá a celkově jsme z našeho návrhu museli slevit, protože umístění tisku někde šlo a někde nešlo a my jsme skákali jako vrabci z větve na větev. Už jsme z toho byli tak zklamaní, že jsme si řekli, že v ČR neexistuje firma, která by nám dokázala potisknout softshellové bundy, podle našich představ.

Zároveň něco velmi podobného zažíval zrovna náš známý, který má ohromnou a již známou firmu. Byl nespokojený s komunikací, servisem a opravdu velmi nešťastný mi říká: “No tak jsem hodinu dával dohromady kolekci a po hodině zjistím, že mikiny prostě neobjednám!” Po pár měsících nám to všechno zapadlo a tyto skutečnosti se nám rozležely v hlavě.

Žijeme přeci v 21. století a takováto maličkost, jako softshellová bunda přece musí jít vyrobit. Spatřili jsme proto obrovskou příležitost a díru na trhu. Rozhodli jsme se, že ty bundy prostě budeme mít, ale vyrobíme si je sami. Začali jsme proto hledat vhodnou technologii po celém světě. Až jsme jí našli. Naše technologie je jedinečná, protože pochází od člověka, který se v potisku pohybuje více jak 25 let. Tuto technologii Vám sice detailně nepopíšeme, protože je to naše know-how, ale postupně vám ukážeme, co to umí.

A v čem je náš tisk jiný?

1. Barva je ostrá a světe div se, oranžová je oranžová.
Bylo nám několikrát řečeno, že barvy, které vidíme na monitoru (RGB) nelze vytisknout, protože tiskárny používají CMYK. Naše tiskárna však disponuje novou technologií CMYK+W a má ještě jednu technologickou úpravu, kterou vám neprozradíme, ale díky ní se dokážeme velmi přiblížit barvám, které vidíte na monitoru. Barvy jsou téměř totožné.
2. Zvládneme vytisknout i extrémně malá písmenka a detaily.
3. Potisk je příjemný, ostrý, výrazný, pevný a odolný. Žádná hrubá záplata.
4. Náš potisk vydrží i SUŠIČKU! Ověřeno :D.
5. Potisk již od 1 ks textilu.

Do návrháře

10% Sleva

speciálně pro tebe 🎁

ZÍSKEJ SLEVU 10 % NA SVOU OBJEDNÁVKU! NEPROPÁSNI TO!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Přihlaš se k odběru našeho newsletteru

10% Sleva

speciálně pro tebe 🎁

ZÍSKEJ SLEVU 10 % NA SVOU OBJEDNÁVKU! NEPROPÁSNI TO!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Nejprodávanější